TEKNEDEN BALIK AVI
KIYIDAN BALIK AVI
AT-ÇEK SPİN AVI
BALIK AVLAMA TEKNİKLERİ
AVLAK YERLERİ
Beyler Barajı Balık Avı
İzmir Tuzla İskelesi

Aydın İli Balık Avı Meraları

Aydın Kuşadası

Aydın'da Olta Balıkçılığı

Aydın'da Amatör Balıkçılık Ege'de İzmir'den sonra en çok rağbet edilen illerimizden biridir. Didim, Kazıklı, Kuşadası gibi gerçekden kıyılar ve açıklarda çok güzel avlar yapılabilen Mera ve Kerterizleri var. Balık çeşitliliği ise muazzam. Ege'ye özgü her tür balığı Aydın denizlerinden yakalamak mümkündür.

Antenli Mercan

Bu şehrimiz sadece Balık Avı yönünden değil, tarihi açıdanda çok önemli bölgelere sahip. Ayrıca muhteşem koyları ile de her yıl binlerde yerli ve yabancı turisti kendisine çekiyor. Tabi bu yerleri size anlatmak bizim işimiz değil. O işleri yapan zaten onlarca site var. Bizim işimiz size hangi mevsimde nerelerden olta atabileceğinizi detaylıca anlatmak. Bunun içinde sitemizin içeriğinde güncel olarak bu bilgileri paylaşıp sizlere sunuyoruz.

Aydın'da açıklarda av yapmak için birçok alan var. Hatta her gün onlarca Balık Avı turları kalkıyor. Mesela en yoğun olarak yapılan bölge Darboğaz. Burada yoğun akıntılı denizde Antenli Mercan ve Çupra avlıyorsunuz. Tabi bazı tekneler uyanıklık yapıp sizi darboğaz yerine Güzelçamlı Millipark girişlerinde tutabiliyor. Kuşadası bölümümüzde bu konuya değindik. Diğer yoğun olan ilçede tabi ki Didim. Gerçekden hem tatil hemde hemde balık avlamak için muazzam bir yer. Bizde 2014 yazında buradaydık ve çekimler yaptık. Hem kıyı hemde turlarla yapılan avlar yılın belli mevsimlerinde çok bereketli. Özellikle kıyıdan Kazıklı ve Altınkum civarları sizi her yönden tatmin edecektir. Aşağıda hakim olduğumuz meralar hakkında sizi harita ve video yardımıyla detaylıca bilgilendirdik. Tabi yeni çekimler yapmayada devam edip bilgileri güncel tutmaya sadık kalacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Aydın Balık Avı Meraları ;